نکاتی برای انتخاب رنگ موی بلوند بی نقص مناسب شما

موی بلوند

به انواع رنگ موی بلوند دقت کنید!

رنگ موی بلوند انواع بسیاری دارد که انتخاب از بین آنها میتواند سخت باشد. هر کدام از این رنگ موهای بلوند موجود، لزوما برای شما مناسب نیستند. بعضی از آنها برای افرادی که دارای پوستی روشن هستند بسیار عالی عمل می باشند، در حالی که برخی دیگر نیاز به رنگ های گرم تری با توجه به رنگ پوستشان دارند تا بخوبی دیده شود. همچنین انتخاب رنگ موی مناسب، به رنگ مویی که در حال حاضر دارید نیز بستگی خواهد داشت.

با آرایشگر خود درباره ی انتخاب هایتان مشورت کنید

ممکن است شما یک رنگ موی بلوند خاص را مد نظر داشته باشید، اما همیشه ارزش مشورت کردن با آرایشگرتان را دارد. گفتگو در مورد اینکه چه رنگی برای رنگ پوست شما مناسب است و اینکه با رنگ مویی که در حال حاضر دارید آیا امکان بدست آوردن رنگ مد نظر جدید وجود دارد یا خیر، اهمیت دارد.

متخصص مد یا آرایشگر شما دارای علم و تجربه است و با اطمینان رنگ موی مناسب را به شما پیشنها خواهد کرد. شما ممکن است دقیقا به رنگ مویی که در نظر داشتید نرسید، اما میتوانید رنگی مناسب و نزدیک به آنچه فکر میکردید را بیابید. آرایشگر شما همچنین می داند چه رنگ های مختلفی می تواند بعدا به رنگ موی مختص به شما اضافه شود.

تناسب موی بلوند با پوست شما

اگر پوست روشنی دارید از رنگ های گرم تر دوری کنید

کسانی که پوست روشنی دارند برای انتخاب رنگ های بلوند گرم باید بسیار محتاط باشند. و این رنگ ها با رنگ گونه های قرمز و صورتی که در این افراد متداول است مغایرت دارد.

رنگ های گرم درونشان رنگ قرمز وجود دارد و شما میتوانید بجای بلوند، با رنگ زنجبیلی شروع کنید. شما ممکن است فکر کنید که این رنگ بلوند توت فرنگی یا قهوه ای مایل به قرمز است. اما در واقع زنجبیلی یک رنگ متفاوت است.

به دنبال رنگ های بلوند مایل به خاکستری باشید. هر چند این رنگ میتواند کمی خسته کننده به نظر برسد. البته در این حالت یک گزینه ی با ارزش برای ترکیب کردن آن با رنگ های تیره و روشن برای درخشان و شادتر دیده شدن موهای شما و بدست آمدن ظاهر بلوند وجود دارد.

رنگ مو بلوند تیره با موهای تیره

اگر میخواهید از رنگ مو تیره به سمت رنگ روشن بروید، باید آن را به تدریج انجام دهید. موهای سیاه به یکباره به رنگ بلوند روشن تبدیل نمی شود. در واقع، شما باید خوش شانس باشید تا به این رنگ برسید. برای ریموو کردن رنگ های تیره و سپس استفاده کردن از رنگ بلوند، در ابتدا باید رنگ موی مورد نظر را را انتخاب کنید و سفیدی موهایتان را درمان کنید. حتی پس از آن، برای انتخاب رنگ بلوند تیره، بهتر است از رنگ هایی نزدیک به قهوه ای استفاده کنید.

آرایشگر شما همچنین در این مورد به شما کمک خواهد کرد. او ممکن است بجای اینکه به تدریج سایه هایی روی موهای شما ایجاد کند، از های لایت استفاده کند. او با شما همراه خواهد بود تا به ترکیب رنگ مورد نظرتان برسید.

انتخاب سایه های روشن تر هزینه ی بیشتری خواهد بود. این به معنی است که دفعات متعددی را باید به سالن مو بروید، که میتواند پرهزینه باشد. آیا واقعا می خواهید فقط بخاطر تعدادی سایه چندین بار به سالن بروید؟

بلوند های لایت

مزایای رنگ بلوند های لایت

در حالی که شما نمی خواهید به طور کامل رنگ بلوند داشته باشید، های لایت به شما مزایایی را ارائه می دهند. اول اینکه موها سه بعدی بنظر می رسند. انتخاب تنها یک رنگ می تواند موهای شما را ملایم و خسته کننده کند. سایه های مختلف به موهای شما بافت و عمق می دهد، همراه با جذابیت در هنگام قرار گرفتن در برابر تابش خورشید. مهم نیست که موهای شما به طور طبیعی تیره یا بلوند است، های لایت و لو لایت میتواند بر روی آنها اعمال شود.

هنگامی که شما رنگ موی بلوند را انتخاب کردید، باید روی مراقبت از آن تمرکز کنید. متأسفانه، بلوند می تواند آسیب پذیر باشد و بسیار سریعتر از رنگ های دیگر کهنه شود. و ریشه های مو نیز زودتر ظاهر می شوند.

شما باید یک شامپوی باکیفیت و نرم کننده خریداری کنید و از موهای خود در برابر مواد شیمیایی مختلف مانند کلر و سفید کننده های دیگر محافظت کنید.

رنگ مو بلوند خود را با احتیاط انتخاب کنید. همه ی رنگ ها برای شما مناسب نیستند. بسیار مهم است که در مورد رنگ پوست و رنگ موی فعلی خود برای یافتن یک رنگ و سایه مناسب که برای شما زیبا دیده شود، فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.